Salgsafdeling landbrug


Agro Nord

Euromaster - Christian Randers.jpg

Christian Sommer
Centerleder Randers
Tlf: +45 20 46 23 43
randers@euromaster.com

 

Agro Syd

Euromaster Allan - Aabenraa.jpg

Allan Baewert
Centerleder Aabenraa
Tlf: +45 20 49 81 35
aabenraa@euromaster.com

 

Agro Fyn

Euromaster - Claus.jpg

Claus Stenner
Centerleder Odense
Tlf: +45 21 72 00 52 
odense@euromaster.com

 

Agro Sjælland

Euromaster Benny - Næstved.jpg 

Benny Jørgensen
Centerleder Næstved
Tlf: +45 40 28 75 03
naestved@euromaster.com

 

Agro Lolland & Øerne

Euromaster - Charsten.jpg

Charsten Hansen
Centerleder Maribo
Tlf: +45 30 68 00 05 
maribo@euromaster.com

 

Hele landet

Euromaster - Knud Blomgreen.jpg

Knud Blomgren
Teknisk konsulent, Landbrug
Tlf: +45 24 98 81 84
knud.blomgreen@euromaster.com
 

Euromaster - Lars Skov.jpg

Lars Skov Andersen
Salgschef, Landbrug
Tlf: +45 61 63 09 14
lars.skov-andersen@euromaster.com

 

Euromaster.gif

For grossister /privat/dæk/dækservices/hvordan-booker-jeg-tid-online /privat/privat_systemside_2_1/log-pa

Log på

Tidsbestilling

Ved tidsbestilling eller ændring af tid vedrørende dækskift, skal du vælge dit Euromastercenter først. Dette gælder også, selvom du allerede har booket en tid.

Vælg center

For privatkunder

Her kan du som privatkunde købe dæk og se dine tidligere køb.

Køb online