Kan vi hjælpe dig?

Du kan altid skrive til os - helt uforpligtende - på 87 28 28 28 eller på mail til gen.dk.kundeservicecenter@euromaster.com, hvis du har spørgsmål til vores dækservices. Du er også meget velkommen til at kontakte en af vores konsulenter herunder. Vi kan gennemgå dine behov i forretningen og udarbejde et uforpligtende tilbud til dig.

Salgschef i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Søren Brinck
Region Øst
Segmentansvarlig for Entreprenør og Industri
+45 20 30 75 07  
soren.brinck@euromaster.com

Key account manager i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Key account manager i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Klauz Christensen
Hele landet
Segmentansvarlig B2B Light
+45 51 19 82 89
klauz.christensen@euromaster.com

Kontakt salgsdirektør Lene Lodberg i Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Kontakt salgsdirektør Lene Lodberg i Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Lene Lodberg
Hele landet
Salgs- og marketingdirektør
+45 24 98 78 94
lene.lodberg@euromaster.com

Per Merstrand - Landbrugsansvarlig hos Euromaster Danmark!
Per Merstrand - Landbrugsansvarlig hos Euromaster Danmark!

Per Merstrand
Region Syd
Segmentansvarlig for landbrug
+45 24 98 81 84
per.merstrand@euromaster.com

Key account manager i Region Syd, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Key account manager i Region Syd, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Flemming Brandt
Region Syd
Key Account Manager
+45 23 24 11 82
flemming.brandt@euromaster.com

Salgsansvarlig i hele landet for Lastvogn og Mastercare, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgsansvarlig i hele landet for Lastvogn og Mastercare, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Lars Skov-Andersen
Hele landet
Segmentansvarlig for Truck
+45 61 63 09 14
lars.skov-andersen@euromaster.com

Salgschef i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Ove Pedersen
Region Nord
Salgschef
+45 40 17 34 12
ove.pedersen@euromaster.com

Key account manager i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Key account manager i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Rune Wager
Region Nord
Key Account Manager
+45 21 21 46 88
rune.wager@euromaster.com

Salgschef for Light og Leasing i hele Danmark, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef for Light og Leasing i hele Danmark, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Henrik Dybdal
Hele landet
Business Line Manager - Leasing 
+45 61 22 26 49
henrik.dybdal@euromaster.com


Send os en besked
Du er også velkommen til at sende os en besked via kontaktformularen herunder, så kontakter vi dig hurtigst muligt. For at vi kan svare bedst muligt på din henvendelse, må du gerne udfylde felterne herunder og gerne en beskrivelse. Når du bruger denne kontaktformular, antager vi, at du er enig i vores privatlivspolitik.

Vi snakkes ved!
 

Find center