• Forside

Kan vi hjælpe dig?

Du kan altid skrive til os - helt uforpligtende - på 87 28 28 28 eller på mail til gen.dk.kundeservicecenter@euromaster.com, hvis du har spørgsmål til vores dækservices. Du er også meget velkommen til at kontakte en af vores konsulenter herunder. Vi kan gennemgå dine behov i forretningen og udarbejde et uforpligtende tilbud til dig.

Salgschef i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef i Region Øst, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Søren Brinck
Salgschef
Region Øst 
+45 20 30 75 07
soren.brinck@euromaster.com

Christian Overbeck er vores udekørende montør på Sjælland, som står klar til at hjælpe dig, hvis du har problemer med din landbrugsmaskine!
Christian Overbeck er vores udekørende montør på Sjælland, som står klar til at hjælpe dig, hvis du har problemer med din landbrugsmaskine!

Christian Overbeck
Udekørende montør
Region Øst
+45 29 12 41 72
christian.overbeck@euromaster.com

Kontakt salgsdirektør Lene Lodberg i Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Kontakt salgsdirektør Lene Lodberg i Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Lene Lodberg
Salgs- og marketingdirektør
Hele landet
+45 24 98 78 94
lene.lodberg@euromaster.com

Per Merstrand - Landbrugsansvarlig hos Euromaster Danmark!
Per Merstrand - Landbrugsansvarlig hos Euromaster Danmark!

Per Merstrand
Segmentansvarlig - Landbrug
Region Syd
+45 24 98 81 84
per.merstrand@euromaster.com

Torben Kolding - Kundeservice hos Euromaster Danmark! Vi hjælper dig med at booke tid til dækskift online!
Torben Kolding - Kundeservice hos Euromaster Danmark! Vi hjælper dig med at booke tid til dækskift online!

Torben Kolding
Breakdownservice
Teamleder - Kundeservice 
+45 20 42 08 49
torben.kolding@euromaster.com

Salgsansvarlig i hele landet for Lastvogn og Mastercare, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgsansvarlig i hele landet for Lastvogn og Mastercare, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Lars Skov-Andersen
Business Line Manager - Truck & EM
Hele landet
+45 61 63 09 14
lars.skov-andersen@euromaster.com

Salgschef i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef i Region Nord, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Ove Pedersen
Salgschef 
Region Nord
+45 40 17 34 12
ove.pedersen@euromaster.com

Benjamin Eriksen Key Account Manager Region Syd Euromaster
Benjamin Eriksen Key Account Manager Region Syd Euromaster

Benjamin Eriksen 
Key Account Manager 
Region Syd 
+45 23 24 11 82
benjamin.eriksen@euromaster.com

Salgschef for Light og Leasing i hele Danmark, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice
Salgschef for Light og Leasing i hele Danmark, Euromaster Danmark - Dæk og autoservice

Henrik Dybdal
Business Line Manager - Leasing & Light  
Hele landet
+45 61 22 26 49
henrik.dybdal@euromaster.com


Send os en besked
Du er også velkommen til at sende os en besked via kontaktformularen herunder, så kontakter vi dig hurtigst muligt. For at vi kan svare bedst muligt på din henvendelse, må du gerne udfylde felterne herunder og gerne en beskrivelse. Når du bruger denne kontaktformular, antager vi, at du er enig i vores privatlivspolitik.

Vi snakkes ved!
 

Find center