Ledelse


Ledelsen i Euromaster Danmark

Euromaster, direktør Ove Eichler
Ove Bjørn Eichler

Adm. direktør
ove.eichler@euromaster.com

Euromaster Poul Riberholt
Poul Riberholt

Salgsdirektør
poul.riberholt@euromaster.com

rune til web.jpg
Rune Thomassen

CFO
rune.thomassen@euromaster.com

chris_tilweb.jpg
Christina Bentzen

HR Manager
christina.bentzen@euromaster.com

sos.jpg
Søs Bjørnbak

Marketing Manager
sos.bjornbak@euromaster.com

Euromaster Jens Enstrom
Jens Enstrøm

Indkøbschef
jens.enstrom@euromaster.com

Euromaster Thorkild Knudsen

Thorkild Knudsen

Regionschef Syd og Fyn
thorkild.knudsen@euromaster.com

Euromaster Thomas Kristensen
Thomas Kristensen

Regionschef Øst
thomas.kristensen@euromaster.com

Euromaster Lars Skov Andersen
Lars Skov-Andersen

Salgschef B2B Heavy
lars.skov-andersen@euromaster.com

Euromaster Henrik Dybdal
Henrik Dybdal

Salgschef B2B Light og Leasing
henrik.dybdal@euromaster.com

 

For grossister /privat/dæk/dækservices/hvordan-booker-jeg-tid-online /privat/privat_systemside_2_1/log-pa

Log på

Tidsbestilling

Ved tidsbestilling eller ændring af tid vedrørende dækskift, skal du vælge dit Euromastercenter først. Dette gælder også, selvom du allerede har booket en tid.

Vælg center

For privatkunder

Her kan du som privatkunde købe dæk og se dine tidligere køb.

Køb online