Ledelse


Ledelsen i Euromaster Danmark

Euromaster, direktør Ove Eichler
Ove Bjørn Eichler

Adm. direktør
ove.eichler@euromaster.com

 

RuneThomassen_ledelse.jpg
Rune Thomassen

CFO
rune.thomassen@euromaster.com

 

christinaBentzen_ledelse.jpg
Christina Bentzen

HR Manager
christina.bentzen@euromaster.com

 

Sales And Operations Manager henrik Fusager
Henrik Fusager

Sales and Operations Manager
henrik.fusager@euromaster.com

 

Euromaster RuneByriel.jpg
Rune Byriel

Teamleder Marketing 
rune.byriel@euromaster.com

 

JensEnstrom_ledelse.jpg
Jens Enstrøm

Indkøbschef
jens.enstrom@euromaster.com

 

ThorkildKnudsen_ledelse.jpg

Thorkild Knudsen

Regionschef Syd og Fyn
thorkild.knudsen@euromaster.com

 

Euromaster SorenBjorn.jpg

Søren Bjørn

Regionschef Nord
soren.bjorn@euromaster.com

 

Jens Kofoed_ledelse.jpg

Jens Kofoed

Regionschef Øst
jens.kofoed@euromaster.com

 

LarsSkov_ledelse.jpg
Lars Skov-Andersen

Salgschef B2B Heavy
lars.skov-andersen@euromaster.com

 

HenrikDybdal_ledelse.jpg
Henrik Dybdal

Salgschef B2B Light og Leasing
henrik.dybdal@euromaster.com

 

For grossister /privat/dæk/dækservices/hvordan-booker-jeg-tid-online /privat/privat_systemside_2_1/log-pa

Log på

Tidsbestilling

Ved tidsbestilling eller ændring af tid vedrørende dækskift, skal du vælge dit Euromastercenter først. Dette gælder også, selvom du allerede har booket en tid.

Vælg center

For privatkunder

Her kan du som privatkunde købe dæk og se dine tidligere køb.

Køb online